Precisa XM 50 Nem Tayin Terazisi

Precisa XM 50 Nem Tayin Terazisi

Laboratuvar alanlarında hassasiyetlerine göre kullanımı yaygınlaşan teraziler arasında yer alan precisa marka teraziler uzun yıllar kullanımı ve doğrusallık bakımından ölçme özelliği ile birçok alanda kullanımı yaygınlaşan markalar arasındadır. Precisa teraziler farklı model ve özelliklerdedir,hassasiyet oranlarına göre satışı yapılan teraziler hassas ve analitik olarakta incelenebilmektedir. 2010 yılında araştırmalarda sıklıkla kullanılan terazi serileri arasında Precisa Xm 50 kodlu terazi satışında artışlar gözlemlenmiştir. Laboratuvar alanları birçok alanda Ülkenin gelişmesinde önemli bir yere sahip olması nedeniyle kullanılan malzemenin işlevi ve kalitesi sonuçlara ulaşılmasında yardımcı olacaktır.

precisaxm50

Precisa XM 50 Nem Tayin Terazisi 0.001 g. hassas analitik terazi olarak laboratuvar cihazları satılan firmalar tarafından satılabilmektedir.

Precisa Xm 50 Terazi Özellikleri

Nem analizatörleri rutin uygulamalar için özel olarak tasarlanmış bir sisteme sahiptir.
Hayatın birçok alanında kullanılan teraziler büyük önem taşımaktadır.

* Kolay kullanımı ve güvenilir sonuç vermesi ile birçok kişinin tercihi arasında Xm 50* Sağlam tartım hücresi üretimi ve kalite kontrolü gündelik sert ölçümü için özel olarak tasarlanmış ve dayanıklılık ve hassas ölçüm performansı için yüksek gereksinimleri karşılamaktadır.

 • Koyu Radyatör: ısı kaynaklarının seçimi. İsteğe bağlı: Halojen veya kızılötesi
  • Sıcaklık aralığı 30-170 1 ° C ° C artışlarla
  • 1 mg Entegre bakiyesi 52 g
  • PC ve Yazıcı için arabirim RS232
  • Parlak VFD Vakum Floresan Ekran
  • 10 tuşu Klavye
  • Anti-hırsızlık kodu
  • 1 makaleleri için hafıza
  • 30 alüminyum yemekleri ile birlikte verilir

Laboratuvar terazisi konusunda birçok markanın satışını yapan firmamız online alışveriş imkanı ile Türkiye’nin birçok iline en iyi hizmeti sunma çabası içerisindedir.Laboratuvar terazisi konusunda diğer ürünlerimize diğer sayfalardan ulaşabilirsiniz.
Precisa Xm 50 fiyatları için tıklayınız.

Precisa Türkiye temsilcileri arasında yer alan firmamızdan düşük fiyat garantisi ile terazi satın alabilirsiniz. Türkiye’nin birçok iline gönderim seçeneği ile sektörün 51 yıllık firmasından birbirinden farklı ürün seçenekleri yanı sıra fiyat teklifi taleplerinizide info@kocintok.com.tr  adresinden gerçekleştirebilirsiniz.

TELEFON NUMARALARIMIZDAN ULAŞAMAK İÇİN :0312 397 32 02

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir